Przegląd Piosenki Zimowej!

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Piosenki Zimowej. Swoich małych przedstawicieli zgłosiły przedszkola: Bajkowe Przedszkole Jarosław, Miejskie Przedszkole Nr 1 w Jarosławiu, Miejskie Przedszkole nr 3 w Jarosławiu, Miejskie Przedszkole nr 4 w Jarosławiu, Miejskie Przedszkole Nr 8 Montessori w Jarosławiu, Miejskie Przedszkole Nr 9 im. Jana Brzechwy w Jarosławiu, Miejskie Przedszkole nr 10 w Jarosławiu, Miejskie Przedszkole nr 12 w Jarosławiu.
W przeglądzie zaprezentowało się 21 przedszkolaków.
Wszyscy artyści otrzymali gromkie brawa, dyplomy i nagrody.
Serdeczne podziękowania dla pań nauczycielek, które przygotowały dzieci do przeglądu, a dla dzieci wielkie gratulacje!

Skip to content

Informacje o dostępności architektocznej oraz cyfrowej Naszego Przedszkola, znajdą Państwo w poniższych plikach:

Deklaracja dostępności
Raport o stanie dostępności podmiotu publicznego
Dostępność architektoniczna