Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. Tego dnia nasze przedszkolaki  obchodziły Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania.

Dzieci miały za zadanie skomponować przepyszne kanapeczki z produktów, które przygotowały nam nasze kochane Panie Kucharki. Tak aby śniadanie było nie tylko zdrowe ale również cieszyło oko, oczywiście pod okiem swoich pań, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Samodzielnie zrobione zdrowe kanapeczki wszystkim dzieciom bardzo smakowały.
To było ciekawe doświadczenie i świetna zabawa dla dzieci, dzięki której najmłodsi uczą się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie.

Skip to content

Informacje o dostępności architektocznej oraz cyfrowej Naszego Przedszkola, znajdą Państwo w poniższych plikach:

Deklaracja dostępności
Raport o stanie dostępności podmiotu publicznego
Dostępność architektoniczna