29 października 2021r. w naszym przedszkolu odbyły się zawody w ramach XVIII Powiatowej Olimpiady Sportowej dla przedszkolaków i uczniów klas I-III pod hasłem: „IGRZYSKA RADOŚCI – ZDROWIEM PRZYSZŁOŚCI”.

Olimpiada Sportowa została zorganizowana we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Animatorów Pedagogiki Celestyna Freineta Grupa Regionalna Przemyśl oraz Starostwem Powiatowym w Przemyślu, w ramach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli animatorów pedagogiki Celestyna Freineta przy PCEN Oddział w Przemyślu, koordynowanej przez Elżbietę Komarnicką.

Przedszkolaki rywalizowały w następujących dyscyplinach: „Sztafeta”, „Dodawanie skoków”, „Bieg z szarfami”, „Toczenie piłki”, „Rzuty do celu”. W rywalizacji wzięli także udział Rodzice naszych Przedszkolaków. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami i dyplomami a grupy zdobyły puchary.

Skip to content

Informacje o dostępności architektocznej oraz cyfrowej Naszego Przedszkola, znajdą Państwo w poniższych plikach:

Deklaracja dostępności
Raport o stanie dostępności podmiotu publicznego
Dostępność architektoniczna