W naszym Przedszkolu został zorganizowany Charytatywny Konkurs Międzyprzedszkolny pod hasłem „Podziel się ozdobą”. 🎄Wszystkie otrzymane ozdoby zostały przekazane do świątecznej Akcji organizowanej przez Centrum Wspomagania Rozwoju Małego Dziecka PSONI Koło w Jarosławiu.

Dziękujemy Miejskie Przedszkole Nr 8 Montessori w Jarosławiu, @Miejskie Przedszkole Nr 9 w Jarosławiu, Miejskie Przedszkole nr 3 w Jarosławiu, @Miejskie Przedszkole nr 1 w Jarosławiu, za wzięcie udziału i pomoc w świątecznej akcji 🫶🏻Dzieci otrzymały upominki praz dyplomy, zaś wychowawcy podziękowania za wspólne działanie! „Pomagajmy, bo dobro wraca”

Skip to content

Informacje o dostępności architektocznej oraz cyfrowej Naszego Przedszkola, znajdą Państwo w poniższych plikach:

Deklaracja dostępności
Raport o stanie dostępności podmiotu publicznego
Dostępność architektoniczna